Lili i Plaf na Placu Zabaw

Książka składająca się z bajki dla dzieci i wskazówek dla rodziców.

więcej

Lili i Plaf w internecie

Interaktywna forma działalności promująca ruch i profilaktykę wad postaw u dzieci.

więcej

Akademia Lili i Plafa

Oferta skierowana głównie do przedszkoli i placówek organizujących zajęcia dla dzieci.

więcej

Wartości, którymi się kierujemy:

 • 1
  Naszym priorytetem jest dobra zabawa.

  Wiemy, jak trudno nakłonić maluchy do systematyczności i do ćwiczeń. Dlatego nawet tego nie próbujemy. Chcemy żeby się świetnie bawiły. A rolą rodziców i opiekunów jest takie zorganizowanie zabawy, żeby dziecko w trakcie jej trwania wykonywało odpowiednie ruchy. I w tym pragniemy Wam pomóc.

 • 2
  Zawsze pamiętamy o bezpieczeństwie dzieci.

  Pamiętamy o nim przy podejmowaniu każdej aktywności i przy każdej propozycji zabawy. Poprzez bezpieczeństwo rozumiemy komfort psychiczny i fizyczny dzieci. Proponujemy tylko takie zabawy, które są sprawdzone i nie mogą zrobić dzieciom krzywdy.

 • 3
  Zabawy przeznaczone są dla dzieci zdrowych.

  Proponujemy ćwiczenia i zabawy ruchowe, które stanowią element profilaktyki ruchowej. Wskazujemy przy jakich wadach postaw są wskazane ale należy pamiętać: JEŚLI DZIECKO MA ZDIAGNOWOWANĄ WADĘ POSTAWY WSZYSTKIE ĆWICZENIA NALEŻY KONSULTOWAĆ Z ORTOPEDĄ I /LUB FIRJOTERAPEUTĄ PROWADZĄCYM REHABILITACJĘ DZIECKA.

 • 4
  Nasi eksperci to osoby wyjątkowe.

  Przy doborze specjalistów i ekspertów kierujemy się kilkoma elementami. Przede wszystkim, to osoby o nieprzeciętnej wiedzy fachowej, znającej najnowsze badania i aktywnie wykorzystujące tę wiedzę w codziennej pracy. To również osoby szanujące dzieci i ich rodziców, opiekunów. Potrafiące w jasny i przejrzysty sposób opowiadać o zawiłych problemach medycznych.

 • 5
  Nasze produkty nie są przypadkowe.

  Przekazując Wam książki i poszczególne elementy portalu www.lili-plaf.pl , mamy pełną świadomość ciążącej na nas odpowiedzialności związanej ze zdrowiem dzieci. Dlatego każda nasza bajka jest poddawana surowej krytyce dzieci i specjalistów różnych dziedzin, zanim zostanie dopuszczona do sprzedaży. Wszystkie zabawy i ćwiczenia są wielokrotnie sprawdzane i omawiane przez ortopedów i fizjoterapeutów oraz przechodzą dokładną analizę bezpieczeństwa.

 • 6
  Przykładamy szczególną wagę do etyki współpracy.

  Współpracujemy z firmami i osobami, które swoją działalnością i poglądami promują zdrowie, ruch, sport i przyczyniają się do rozpowszechniania pozytywnych wartości i postaw wśród dzieci, młodzieży i ich rodziców. Nie współpracujemy z firmami oferującymi produkty tytoniowe i alkoholowe oraz artykuły typu fast food. Wszelkiego rodzaju reklamy, formy product placement, czy informacje na temat sponsoringu mogą pojawić się jedynie w części dla rodziców i opiekunów.

Galeria zdjęć

lili-plaf-galeria-1

Kliknij na zdjęcie, żeby przejść do Galerii.