Teledysk

Obejrzyj nasze teledyski! Posłuchaj wszystkich piosenek.

więcej

Kolorowanki

Przygotowaliśmy dla Was kolorowanki, które możecie wydrukować.

więcej

Gry

Jeśli chcecie poćwiczyć swoją pamięć i spostrzegawczość, zapraszamy tutaj.

więcej

Dzieciaki!

Ta część portalu przeznaczona jest dla Was.

Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji o nas. Co lubimy a czego unikamy. Jakich zasad się trzymamy. Możecie z nami pośpiewać albo coś dla nas narysować. Swoje prace, poproście rodziców, żeby przesłali na nasz adres mailowy redakcja@lili-plaf.pl

Wszystkie Wasze prace opublikujemy w naszej Galerii. Z góry Wam dziękujemy i zapraszamy do odwiedzania nas.

Lili i Plaf

Zasady Lili i Plafa:

 • 1
  Bawimy się codziennie

  To nasze ulubione zajęcie. Najbardziej lubimy bawić się z rodzicami ale oni nie zawsze mają czas. Na szczęście, znajdują go odrobinę, każdego dnia i razem z nami wygłupiają się na dywanie, jeżdżą na rowerze, pokonują tory przeszkód na placu zabaw. Uczą nas różnych gimnastycznych sztuczek, które potem sami możemy doskonalić. Wspólne czytanie i wspólna zabawa to najmilsze chwile w ciągu dnia.

 • 2
  Codziennie wychodzimy na dwór

  Nie ważne czy świeci słońce, pada deszcz, czy prószy śnieg. Dla nas każda pogoda jest fajna. Nigdy nie nudzimy się, bo wiemy, w co można się bawić. Jeśli tylko mamy odpowiednie ubranie, to nie boimy się nawet mrozu. Wygodne kalosze, spodnie, kurtka i kapelusz przeciwdeszczowy sprawiają, że nie omijamy żadnej kałuży, skaczemy, biegamy i obserwujemy krople deszczu wpadające do małych, podwórkowych jeziorek. Jak jest śnieg to lepimy bałwany i inne zimowe stworki, jeździmy na saneczkach, turlamy się z górki, czasami organizujemy śnieżkowe wojny podwórkowe. Słońce zawsze nas cieszy ale nigdy nie zapominamy o kapeluszach. Lubimy też wiatr, bo można puszczać latawce.

 • 3
  Nie poddajemy się

  Nie zawsze, od razu, udaje nam się wykonać, poprawnie zadanie. Czasami trzeba coś powtórzyć wiele razy. To nie jest przyjemne. Ale w końcu zawsze się udaje. Warto powtarzać próby bo wtedy zdobywany nowe sprawności a czasem dostajemy nagrody. Poza tym mama się uśmiecha i mówi, że jesteśmy bardzo dzielni.

 • 4
  Wierzymy, że nam się uda

  To jest najtrudniejsze. Ale podobno, moja ciocia Zosia nie zawsze tak ładnie grała na pianinie i tylko dzięki temu, że bardzo chciała i bardzo się starła mogła zrealizować swoje marzenia. Tata pokazał mi nagranie, zrobione kiedy on i ciocia byli mali. Na nagraniu ciocia gra kolędę na pianinie. Daleko jej do doskonałości. Teraz dużo podróżuje i gra w różnych filharmoniach, na całym świecie. Skoro ona kiedyś kiepsko grała to myślę, że mi też uda się zostać baletnicą i tańczyć w teatrach, na całym świecie.

 • 5
  Dbamy o swoje ciało, mięśnie i kości

  Jemy zdrowe rzeczy i dużo się ruszamy. Nie wszystkie warzywa nam smakują ale codziennie jemy przynajmniej jedno warzywo i jeden owoc. Lubimy leniuchować i leżeć przed telewizorem ale to bieganie i ruch sprawia, że naprawdę jesteśmy weseli. Dużo się śmiejemy i mamy więcej siły.

Ściągnij tapetę na pulpit:

Tapeta-1

Kliknij na obrazek powyżej a następnie zapisz plik na swoim komputerze.

Plik jest w rozmiarze 1024x768 px.
Wkrótce dodamy nowe projekty.