Porady-ikona

Artykuły i Porady

Tu znajdziecie artykuły i porady ekspertów oraz rodziców, na tematy związane z rozwojem fizycznym dzieci i rolą ruchu w ich rozwoju.

Fachowe uwagi, najnowsze doniesienia ze świata medycyny, rehabilitacji i psychologii rozwoju to główne wątki naszych publikacji.

Chcemy żeby było to miejsce, w którym rodzice dzielić się będą, ze sobą, swoimi doświadczeniami i pomysłami na aktywne spędzanie czasu z dziećmi.

Wszystkie Wasze uwagi
i sugestie są dla nas niezwykle wartościowe.

Jeśli borykacie się z problemem wad postawy u własnego dziecka, chcecie się podzielić swoimi pomysłami na wspólną zabawę profilaktyczną i aktywne spędzanie czasu, to napiszcie do nas na adres redakcja@lili-plaf.pl lub skontaktujcie się poprzez formularz zgłoszenia w zakładce Kontakt . Jeśli nasi eksperci stwierdzą, że Wasze doświadczenia mogą posłużyć innym, przyczynić się do poprawy kondycji fizycznej dzieci bez narażania ich zdrowia, to opublikujemy Wasze teksty.

Bardzo interesuje nas jak Wy, radzicie sobie ze zwalczaniem wad postawy Waszych maluchów, jak motywujecie siebie i Wasze dzieci. Tylko dzięki Waszym listom, możemy poznać Wasze oczekiwania.

Piszcie do naszej redakcji – czekamy na każdy list.